• Wpisów:48
  • Średnio co: 47 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 12:47
  • Licznik odwiedzin:6 551 / 2326 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
  • awatar * Nails by Weronika.o-ca *: Staraj się bardziej opiłowywać masę, tak, by paznokcie były smuklejsze. Jeżeli masz naturalnie tak mocno wybudowane pazurki, tym bardziej trzymaj się zasady im mniej tym lepiej;) oczywiście wszystko w granicach rozsądku- zbudować paznokcie przecież trzeba;)
  • awatar Agnieszka Rożek~`pazurki żelowe~`: @Anikol Nails & Silcare www.silcare.pl: Dzięki za spostrzeżenie:)z jednej strony też mi się tak wydaje a z drugiej mam taki wypukły kształt paznokci i nie wiem jak mogłabym je inaczej zrobić:(
  • awatar ~KASIA~Pazurki żelowe: Jesienne i oto chodzi :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Szkoda, że zdjęcia nie oddają rzeczywistego koloru... te jesienne są o wiele ładniejsze na żywo - pięknie się mienią starym złotem, miedzią i fioletem
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 
Ten bukiet zrobiłam dla mojej mamy na urodziny, które obchodziła w lipcu. A z ciekawostek - moja mama, mój syn Daniel i syn Adaś obchodzą urodziny tego samego dnia!!!!)Nieźle co?
A tu moje dzieci z naszym kotkiem Trudą
I moja kochana mamusia)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Ten chlebek poniżej to z natką pietruszki i czosnkiemmniam...
 

 
Bardzo lubię czasem upichcić coś nowego, nieznanego...ale najlepiej wychodzą mi chleby
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
WIEM, ŻE PRZERWAŁAM W NAJMNIEJ ODPOWIEDNIM MOMENCIE ALE...COŚ MI PRZESZKODZIŁO. NO WIĘC JAK JUŻ PISAŁAM JESTEM PEDAGOGIEM, SKOŃCZYŁAM PEDAGOGIKĘ RESOCJALIZACYJNĄ ALE NIESTETY NIE PRACUJĘ W SWOIM ZAWODZIE CHOĆ ZAWSZE BYŁO TO I JEST NADAL MOIM WIELKIM MARZENIEM!
BARDZO LUBIĘ LUDZI I WŁAŚCIWIE WSZYSTKO CO LUBIĘ ROBIĆ W JAKIŚ SPOSÓB WIĄŻE SIĘ Z NIMI.JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA GDY MOGĘ KOMUŚ SPRAWIĆ TROCHĘ RADOŚCI.
PAZNOKCIAMI A KONKRETNIE ICH STYLIZACJĄ ZAINTERESOWAŁAM SIĘ JUŻ WIELE LAT TEMU...MYŚLĘ,ŻE PRZYNAJMNIEJ 10!NA POCZĄTKU TYLKO SIĘ PRZYPATRYWAŁAM JAK TO ROBI PANI NA MOICH PAZNOKCIACH I MARZYŁAM SOBIE, ŻE KTÓREGOŚ DNIA SAMA SOBIE BĘDĘ TAKIE ROBIĆ. JEDNAK, ŻEBY PODJĄĆ JAKĄŚ DECYZJĘ POTRZEBUJĘ SPORO CZASU A WYNIKA TO PEWNIE Z TEGO, ŻE BRAKUJE MI WIARY W SIEBIE W KOŃCU JEDNAK NADSZEDŁ TAKI DZIEŃ, ŻE KUPIŁAM SOBIE ZESTAW DO ZDOBIENIA I PRZEDŁUŻANIA PAZNOKCI METODĄ AKRYLOWĄ I ZACZĘŁAM SOBIE SAMA ROBIĆ PAZNOKCIE. RZUCIŁAM TO JEDNAK GDY URODZIŁ SIĘ MÓJ MŁODSZY SYN ADAŚ(6LAT)GDYŻ NIE MIAŁAM CZASU BY ZAJMOWAĆ SIĘ SWOIMI PAZNOKCIAMI. Z TEGO SAMEGO POWODU(I Z WYGODNICTWA I Z BRAKU CZASU)JAK PODRÓSŁ ZGŁOSIŁAM SIĘ DO MOJEJ KOLEŻANKI I U NIEJ ZACZĘŁAM KORZYSTAĆ Z USŁUG STYLIZACJI PAZNOKCI TYM RAZEM ŻELOWYCH.I TAK MI ZESZŁO KOLEJNYCH KILKA LAT ZANIM ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA SAMODZIELNE ZDOBIENIE.NO I W KOŃCU PRZY POMOCY INNEJ KOLEŻANKI I JEJ WSKAZÓWEK ZDECYDOWAŁAM, ŻE ZACZNĘ ZDOBIĆ PAZNOKCIE INNYM. OCZYWIŚCIE NA PIERWSZY OGIEŃ POSZŁA MOJA MAMUNIA KOCHANA (ODWAŻNA)I KOLEŻANKA I JEJ BABCIA... NO I JAKOŚ SIĘ POTOCZYŁO.NIE JESTEM PROFESJONALNĄ STYLISTKĄ, NIE POSIADAM ŻADNEGO CERTYFIKATU ANI DYPLOMU ALE TO SIĘ ZMIENI BO MAM AMBICJĘ, ŻEBY SKOŃCZYĆ SZKOŁĘ KOSMETYCZNĄ DO KTÓREJ SIĘ ZAPISAŁAM I JUŻ NIEBAWEM ZACZNĘ PIERWSZE ZAJĘCIA!!!! OJEJ! ALE SIĘ ROZGADAŁAM.... SORKI! TO TEŻ MOJA WADA STRASZNIE LUBIĘ GADAĆ WIĘC NA DZIŚ JUŻ KOŃCZĘ. DO ZOBACZENIA!
  • awatar STYLIZACJA RZĘS I PAZNOKCI Agata Romejko: @Agnieszka Rożek~`pazurki żelowe~`: Może dlatego tak do tego podchodzę ,bo jak mówi przysłowie: "Jak ktoś jest do wszystkiego ,jest do niczego" :):)
  • awatar Agnieszka Rożek~`pazurki żelowe~`: @Agata (stylizacja paznokci i rzęs): Pewnie masz rację... może źle się do tego zabieram.. tylko w naszym mieście nie ma raczej dobrych kursów a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo a poza tym dobry kurs dużo kosztuje a ja nie mam kasy:( straciłam pracę i finansowo to mam klapę:( Ale bardzo dziękuję za dobrą radę. Poza tym myślę o tej szkole, żeby zdobyć nowe umiejętności:)
  • awatar STYLIZACJA RZĘS I PAZNOKCI Agata Romejko: Kochana, ale szkoła kosmetyczna -studium czy nawet kosmetologia nie uczynią z Ciebie dobrej stylistki.Najlepiej zainwestuj od razu w dobry kurs stylizacji paznokci np.metodą żelową.Później ,jak opanujesz technikę,zrób kolejny kurs ze zdobnictwa i tak małymi kroczkami dojdziesz do celu :)Powodzenia !
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (10) ›
 

 
WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!!!
WŁAŚCIWIE WCZORAJ POWINNAM OD TEGO ZACZĄĆ. TO WSZYSTKO PRZEZ MOJE ROZTRZEPANIE. TAK TAK JA WŁAŚNIE JESTEM ROZTRZEPANA I MAM TAK OD DZIECKA.MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE JUŻ OD BARDZO DAWNA MYŚLAŁAM O ZAŁOŻENIU BLOGA I WCIĄŻ SIĘ WAHAŁAM CZY MAM PO CO, TZN.CZY BĘDĘ MIAŁA CO POKAZYWAĆ ŚWIATU, CZYM SIĘ DZIELIĆ. NIE WIEDZIAŁAM TEŻ, GDZIE SIĘ ZAKWALIFIKOWAĆ, JAKĄ TEMATYKĘ WYBRAĆ A TO WSZYSTKO DLATEGO,ŻE INTERESUJE MNIE TAK WIELE RZECZY...
Z ZAWODU JESTEM PEDAGOGIEM I TO RESOCJALIZACJI!!! NO! I TU SKOŃCZĘ NA RAZIE MOJE OPOWIEŚCI. ZOSTAWIAM WAS NA TROCHĘ ZE ZNAKIEM ZAPYTANIA. DO ZOBACZENIA NIEDŁUGO
 

 
vasios.pinger.pl/m/14409480/konkurs-but-na-noge-wloz
(1 października)